•    
    • بخشهای خبری
    •  

     پیاده سازی سیستم جدید مدیریت کار ( work management ) با راه اندازی امورهای تخصصی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه فشار ضعیف(شرق – غرب) برای اولین بار در سطح شرکت های توزیع

     کد: 931
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
     منبع خبر:
     تعداد بازدید: 31
     خبر 1

     بسیاری از شرکت های بزرگ و پیشرفته در جهان روز به روز و بیش از پیش در تلاش اند تا بهره وری را افزایش دهند و بخش ناکارای اقتصادشان را ماهرانه بهبود بخشند، نگهداشت (نت) هم یکی از بخش های کسب و کار سازمان ها و شرکت هاست که می بایست بهبود یابد، ارزش های تازه در آن جا بیفتد و پیشرفت کند. شرکت های بسیاری تجهیزاتشان را به گونه ای اداره می کنند که بیشترین بهره وری و سودآوری را با کمترین زمان خاموشی و خرابی همراه کنند.

      

     شرکت توزیع نیروی برق مشهد از سال 1389 بر اساس استراتژی خود در راستای رسیدن به چشم انداز 1405، بهبود نظام نگهداری و تعمیرات را در دستور کار قرار داد و در این مسیر اقدامات زیادی انجام شد. سال 1393 شرکت به کمک مشاور بین المللی و خبره مدیریت نگهداری و تعمیرات، پروژه ای با موضوع مدیریت دارایی های فیزیکی ( مداف ) در سطح کلاس جهانی مطرح کرد.  

     زیر پروژه مدیریت کار ( work management ) جزو اقدامات مهم در راستای تعالی سیستم مدیریت دارایی های فیزیکی می باشد. هر آنچه در زمینه تسهیل نمودن انجام کارهای صحیح با روشی درست و به موقع باشد را مدیریت کار گویند. تاکنون با شاخه های مختلف مدیریت از قبیل : اجرایی، مالی، دولتی، منابع انسانی و غیره آشنا شده ایم، اما در محیط کاری یکی از شاخه های مهم و اثر گذار مدیریت کار است که تاکنون مغفول مانده و در محیط کاری کمتر به آن توجه شده است و تصور بر آن است که ما بر اجرای کار مسلطیم و نیازی نیز به علم مدیریت در این وادی نمی باشد.

     با عنایت به این امر مهم در سال 1394 در شرکت توزیع برق مشهد بر روی پروژه مدیریت کار تمرکز بیشتری صورت گرفت و سعی بر پیاده سازی ابعاد مختلف آن گردید، بر اساس چرخه استاندارد تعریف شده در مدیریت کار برای انجام یک فعالیت 6 گام تعریف می گردد و این چرخه زمانی تکمیل می گردد که این 6 گام به خوبی تعریف و پیاده سازی گردد.

مجموع بازدیدها : 1,425
تعداد بازدید امروز : 20
تعداد بازدید دیروز : 5
آخرین به روزرسانی : 12:40  1395/08/08
تعداد کاربر مهمان : 1
تعداد کاربر آن لاین : 0
نشانی: مشهد مقدس - بلوارخیام(جنوبی) - صندوق پستی 1115- 91735
تلفن: 31703-051
نمابر(فکس): 37681066-051
ایمیل:
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان مشهد می باشد.